Pływanie

ActivPro

HISTORIA KLUBU:

Projekt Akademii Pływaka Aktiv Pro powstał w 2015 roku, w ramach pilotażowych zajęć Wakacyjnej Akademii Pływania. Początkowo był skierowany do wąskiego grona odbiorców, natomiast obecnie nasza sekcja liczy ok. 80 dzieci, które w zależności od posiadanych umiejętności uczą się od podstaw pływania lub doskonalą posiadaną już technikę.

Od 2018 roku organizacja ubiegała się o przyjęcie w poczet Klubów Pływackich Polskiego Związku Pływackiego, od marca 2019 roku jesteśmy oficjalnie pełnoprawnym członkiem Związku i nasi zawodnicy oprócz treningów mogą brać udział w zawodach pływackich organizowanych zarówno w województwie podkarpackim jak również w całej Polsce.

Udział w zajęciach biorą dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Zajęcia prowadzone są w małych grupach liczących od 5 do maksymalnie 7 osób, na basenie w Rymanowie Zdroju. Odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową. Obecnie Klub Pływacki liczy 16 grup ćwiczebnych z podziałem na posiadane umiejętności.

Dzięki udziale w zajęciach, dziecko nie tylko rozwija swoje umiejętności pływackie, ale przede wszystkim ćwiczy kręgosłup i spędza aktywnie czas pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

KADRA TRENERSKA:

Renata Węgrzyn - instruktor pływania z uprawnieniami ratownika

OBIEKTY TRENINGOWE:

Basen Dwór Świtezianka
Basen w Pensjonat Szajna SPA

 

KONTAKT:

Stowarzyszenie AktivPro
ul. Zielona 2 
38-480 Rymanów

Biuro Stowarzyszenia AktivPro
ul. Parkowa 3 (Budynek zlokalizowany przy Korcie w Rymanowie)
38-480 Rymanów

Prezes - Katarzyna Rysz-Jęczkowska
tel.: +48 792 021 717 
Wice Prezes - Dariusz Jęczkowski
tel.: +48 509 436 217
 

Email: aktivpro@wp.pl
WWW: www.aktivpro.eu
FB: www.facebook.com/apaktivpro
IG: www.instagram.com/ap_aktiv_pro/

 

 

8-2.jpg